Регистрация

Billa стъпва в Сандански

18 септември 2007 , 2 коментара

След 8 месеца се очаква в Сандански да отвори врати магазин Billa. Това заяви в интервю за Sandanski1.com  Борис Захариев, ръководител "Експанзия" на "Билла България" ЕООД. Той уточни, че преговорите вече са финализирани.

След 8 месеца се очаква в Сандански да отвори врати магазин Billa. Това заяви в интервю за Sandanski1.com  Борис Захариев, ръководител "Експанзия" на "Билла България" ЕООД. Той уточни, че преговорите вече са финализирани.

"Нашите намерения да разкрием магазин в Сандански датират още отпреди една-две години, но до момента не намирахме подходящ терен, заяви Захариев. Той поясни, че обектът ще е около 1200 кв. м. и няма да бъде изграден с олекотени конструкции, а ще представлява двуетажна монолитна сграда, която ще е конструирана като търговски център, а не само като обект на "Билла".

Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол, а спадът на местните продажби през 2017 г. донякъде се компенсира от силен износ
На глобалния пазар на играчки: За поредна година Pokemon е номер едно Продажбите в България следват световните тенденции - търсят се високотехнологични продукти като роботи и дронове, свързани с филми играчки, настолни игри
"Билла България": 10 нови магазина и печалба от оперативна дейност през 2026 г. Компанията ще инвестира 43 млн. евро в експанзия и обновяване на обекти