Регистрация

"Рекламиада 2008" отличи бранда LEKI

Автор: "Регал" 09 септември 2008

Рекламният клип "Балканът пази своите тайни" на LEKI получи награда на  провелия се в Албена фестивал на Асоциацията на рекламните агенции - "Рекламиада 2008", съобщиха от "Белла България".

В традиционно най-тежката категорията – телевизионна реклама на стоки, серията клипове  беше единствената от 17-те заявени реклами, достигнала до финала и спечели сребърен медал.

Отличеният клип е изготвен от Lowe Swing Communications по поръчка на "Белла България" (www.bella.bg). Самата реализация е поверена на SIA Advertising. Клипът обединява три различни варианта, в които репортер, разбрал за тайнствената и вкусна балканска наденица, обикаля Балкана и последователно интервюира  овчар, баба и дървар, които моли да разкрият рецептата за нея.

Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол Четири компании доминират пазара на концентриран алкохол, а спадът на местните продажби през 2017 г. донякъде се компенсира от силен износ
На глобалния пазар на играчки: За поредна година Pokemon е номер едно Продажбите в България следват световните тенденции - търсят се високотехнологични продукти като роботи и дронове, свързани с филми играчки, настолни игри
"Билла България": 10 нови магазина и печалба от оперативна дейност през 2026 г. Компанията ще инвестира 43 млн. евро в експанзия и обновяване на обекти