Специални отстъпки до края на май за абитуриентските празници обявява специализираната верига за продажба на вино и алкохол CASAVINO. Само срещу представяне на ученическия бележник на зрелостника, родителите ще се ползват от специални пакетни отстъпки от близо 20% при закупуването на вино и алкохол за партитата по изпращане на абитуриентите.
Всеки, закупил абитуриентски пакет, ще участва в "абитуриентска" томбола, която ще бъде теглена на 1.06.2009 г. и ще даде възможност за спечелване на 1 "касавино" от 6 миксирани бутилки.
Родителите на абитуриенти ще бъдат улеснени допълнително. При желание, те могат да поръчат безплатна доставка до мястото на събитието на закупените от CASAVINO напитки (на стойност над 150 лева) или пък да вземат само срещу депозит чаши за вино и охладители, които могат да върнат след празника, без да е необходимо да ги измиват.
Друга улесняваща клиентите опция е уникалната услуга "изпий или върни": неизпитите от гостите вино и/или спиртни напитки могат да бъдат върнати обратно в магазин CASAVINO.
