Логистичен парк Варна получи разрешение за строеж на склад



Автор: Investor.bg 06 август 2008



Логистичен парк Варна получи разрешение за строеж на сграда А6, съобщиха от компанията. Сградата е трета от комплекса и е предназначена за отдаване под наем на складови, дистрибуторски и офис площи.

Тя e едноетажна, с частично второ ниво, без сутерен. Височината на застрояване е 15 м, максималната плътност е 70%, а минималното озеленяване е 20%. Разгънатата застроена площ на целия проект е почти 11 600 кв. м.

Логистичен парк Варна включва общо 10 сгради с различно предназначение – складови, офис и търговски площи и е с обща застроена площ от над 120 хил. кв. м.

В началото на миналия месец беше открита първата сграда от комплекса.

Логистичен парк Варна е разположен в Западна промишлена зона. Инвеститор е "ФеърПлей Къмършъл" ЕАД, а общият обем на инвестицията е 57 млн. евро.