Петък, 13 юли, е рожденият ден на "Биреното колело". Това е първата вечер за продажби на бира в Борисовата градина директно на клиенти в парка. Идеята е на младия предприемач Александър Врублевски.
Вместо чипс бирена количка
Той е завършил "Икономика и финанси" в НБУ и магистратура по "Индустриален мениджмънт" в Техническия университет в София. Собственик е на печеливша фирма за доставка на канцеларски материали и техника за офиса - "Смарт офис". Искал да разшири бизнеса си с нови занимания и смятал да предлага чипс, гарниран с домашно приготвени сосове. Докато обсъжда плановете си с приятел, изникнала асоциацията на чипса с бирата и в резултат се ражда идеята за "Биреното колело".
Целият текст е тук
